תקנון ההרשמה

תקנון למשתתפים פסטיבל קרמלו ה-2, בתאריכים ה-15 עד ה-18 בספטמבר 2022 באילת.

 

לקוח/ה יקר/ה ברצוננו לברכך על הרשמתך לפסטיבל קרמלו ה-2 במלונות "לאונרדו קלאב" ו-"לאונרדו פריויליג'" (להלן "המלונות") שבאילת, בהפקת ביילה סלסה, הוואנה קלאב, לטינו-מיינד, לטינו דל מונדו ובשיתוף מיטב בתי הספר לריקוד לטיני מכל רחבי הארץ. על מנת שתוכל להפיק את מרב התועלת וההנאה ברצוננו להזכיר לך מספר פרטים חשובים, נבקשך לקרוא בעיון מסמך זה.

זמנים

כמו בכל אירוע מאורגן, גם כאן יש לוח זמנים. במהלך הפסטיבל תוכל לעשות ככל העולה על רוחך למעט בזמני הנסיעות והארוחות.

הסעות

לא יינתן שירות הסעות בפסטיבל קרמלו 2022.

שעות ארוחות

לתשומת לבכם, מכיוון שאירוח הפסטיבל פרוס על מספר רב של בתי מלון על בסיסי אירוח שונים: לוח הזמנים של הארוחות יפורסם בבתי המלון כמו גם אופציות נוספות שיציעו בתי המלון לאורחים המעוניינים ליהנות משירותי המלון. הנכם מתבקשים לעמוד בזמנים שיפורסמו על ידי המלון.

חדרי המלון

לתשומת לבכם! אופציית הלינה של ארבעה שותפים בחדר באה מתוך מטרה לעזור לקהל הצעיר שמבלה את רוב זמנו בפעילויות השונות וזאת על מנת להוזיל את המחיר, יחד עם זאת חשוב לדעת שחדרי הרביעיות הנם חדרים רגילים בגודלם ולכן החדר יהיה צפוף מאוד באופן יחסי, כמו כן לנרשמים שמבקשים להיות משובצים עם אנשים שזרים להם חשוב לדעת: פעמים רבות המיטה היא מיטה זוגית כך שתחלקו מיטה עם אדם זר. שימו לב: בחדר של רביעייה אופי המיטות הינו ספות נפתחות ו/או מיטות נפתחות.

שקלו טוב את החלטתכם: לא ניתן יהיה לשנות את הרכב החדר באירוע ו/או לבוא בתלונה כלפי המלון ו/או המארגנים.

כל ביטול אשר יגרום לשינוי מספר האורחים בחדר יגרום לשינוי במחיר על פי כמות המשתתפים ובהתאם למחירון על מי שביטל או ביצע את השינוי תחול תוספת המחיר עבור כל החדר!

מוסיקה ורעש

חשוב לדעת! מלונות הפסטיבל הופכים כולם למתחם מסיבתי 24 שעות ביממה בתחילת האירוע ועד סופו. אורחים אשר מסיבה כזאת או אחרת חושבים שהמוסיקה יכולה להפריע להם מוזמנים לעשות הזמנה למלון אחר על מנת למנוע אי נעימות.

לא תהיה אפשרות להתחשב בבקשות כגון: הורדת הדציבלים, סגירת המוסיקה בשעות הצהריים הערב, הלילה וכו'.

למען הסר ספק אנו חוזרים ומדגישים שיהיו מספר מתחמי מוסיקה שונים ברחבי המלון כולל בשטחים ציבוריים פתוחים ומזמינים את מי שחושש שזה יותר מידי עבורו להזמין מקום באחד המלונות האחרים.

היה וההפקה או מי מטעמה ייתבע ו/או ייגרם נזק כל שהוא להפקה או מי מטעמה לרבות תלונות מאת אורחים אחרים בדבר פגיעה באירוע כתוצאה מהורדת הדציבלים, סגירת המוסיקה בשעות הצהריים הערב, והלילה וכו', המתלונן מתחייב לשלם להפקה בגין כל נזק שייגרם וזאת בתוך 7 ימים מיום הדרישה.

שתייה חופשית

על מנת להסיר כל ספק, כל חבילות ההשתתפות בפסטיבל כוללות שתייה חופשית בהתאם לתפריטים ובשטחי המלונות המוגדרים בלבד! כל פעילות או אירוע שיערכו מחוץ לשטחי המלונות לא כוללות שתייה חופשית.

השתתפות בפעילות

מחיר החבילות כולל השתתפות בסדנאות, הפעלות ומסיבות (אירועי הפסטיבל סגורים לקהל חיצוני ורכישת הכרטיסים לסדנאות ו/או מסיבות הנה מראש בלבד ותסתיים לכל המאוחר בתאריך ה-8 בספטמבר 2022). הנהלת ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לפתוח קופות בזמן האירוע ולמכור כרטיסים.

במידה ועקב מגבלות טכניות יוחלט על קיום המופעים בשני מושבים, או יותר יוכל כל אורח להשתתף רק במושב אחד וזאת בהתאם לשיבוץ שייעשה על ידי הנהלת ההפקה.

מיקום המסיבות והאירועים השונים כמו גם רשימת האומנים המדריכים, הלהקות והתקליטנים נתונים לשינוי.

דמי טיפול / שינוי / ביטול

בכל מקרה של ביטול הזמנה עד תאריך 14.7.2022, יגבו 150₪ דמי ביטול מאדם.

ביטול מתאריך 14.7.2022 ועד 14.8.2022 יחוייב ב-%50 מעלות החבילה לאדם.

ביטול ההרשמה הלך מ- 15.8.2022 יחוייב בדמי ביטול מלאים של %100.

בנוסף לדמי הביטול המפורטים כל ביטול הזמנה שנעשתה בכרטיס אשראי תחוייב ב- 1.5% עבור חברת האשראי.

כל בקשה לטיפול בביצוע שינוי מההזמנה המקורית תתקבל באימייל בלבד ותחויב ב-50₪.

ככל שהאירוע יבוטל עקב כוח עליון ו/או עקב איסור לקיימו בגין מגפת הקורונה הלקוחות יזכו להחזר מלא של כספם בניכוי 100₪ דמי טיפול לאדם.

לא ניתן למכור או להעביר מקום בחדר ללא קבלת אישור ההפקה באימייל בכל מקרה לא ניתן למכור מקום בחדר לאדם ממין שונה.

גילאי המשתתפים

אין הגבלת גיל להשתתפות בפסטיבל מלבד השתתפות במסיבות בלילות. הכניסה למסיבות בערבי חמישי שישי ושבת לצעירים מתחת לגיל 18 מותנת בהתחייבותם המפורשת לא לשתות אלכוהול!!!

צעירים מתחת לגיל 18 יקבלו צמיד זיהוי בצבע שונה ולא יוכלו לבקש אלכוהול בבר.

צמידים

על מנת למנוע כניסה של זרים לפעילות הפסטיבל יענוד כל אחד מהמשתתפים צמיד מיוחד של הפסטיבל על היד. על מנת להסיר כל ספק ולמנוע עגמת נפש וויכוחים – אין להוריד את הצמיד מהיד במהלך כל ימי הפסטיבל. הצמיד הנו הדרך היחידה להבטיח את כניסתכם והשתתפותכם בפסטיבל כמו גם אחת הדרכים לשמור על ביטחון משתתפי הפסטיבל.

במידה ומסיבה כל שהיא יקרע הצמיד תוכלו להחליפו בתמורה לצמיד הקרוע בלבד. ללא הצגת הצמיד הישן תחויבו בעלות חבילת השתתפות בפסטיבל בסך 899 ₪.

לידיעתכם, אנשי האבטחה של הפסטיבל והמלונות הונחו באופן חד משמעי ושאינו משתמע לשתי פנים להוציא ו/או לא לאפשר כניסת אנשים באם אין ברשותם צמיד השתתפות.

חפצים פרטיים

אין הנהלת הפסטיבל אחראית לאובדן, גניבה או כל נזק אחר שיגרם לציוד אישי, בבקשה הקפידו לשמור על חפציכם האישיים! מומלץ לא להביא חפצים יקרי ערך!

תכניה

את לוח הזמנים המדויק כמו גם תוכניית האירועים והסדנאות תקבלו בקליטתכם בבית המלון כמו כן ניתן להתעדכן באירועי הפסטיבל באתר הרשמי: www.caramelo.co.il

הנהלת ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את רשימת האומנים הלוקחים חלק באירוע, כמו גם את מיקום האירועים.

הנהלת ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את האירוע עד 14 יום מהמועד שנקבע וזאת מבלי לפצות את הנרשמים מעבר להחזר הכספי שחויבו.

אישורי הרשמה וקבלות

מיידית עם סיום ההרשמה האינטרנטית תקבלו אישור הרשמה במייל אותו יש להדפיס ולהביא ביום האירוע בצרוף תעודת זהות.

אישור הרשמה סופי ישלח בתאריכים 12-13 בספטמבר 2022 בהודעת סמס למספר הנייד שציינתם בהרשמה.

קליטה לפסטיבל

גם השנה תקבלו הודעת סמס עם מספר סידורי אשר יעזור לזהותכם במהרה בקליטתכם. ההודעה תשלח למספר הטלפון הנייד שציינתם.

בעת הרישום, שימו לב לכל משתתף מספר סידורי שונה בבקשה זכרו את מספרכם חובה להצטייד בתעודת זהות על מנת לקבל את הצמיד.

הנכם מתבקשים להגיע להסעה ו/או למלונות עם ההודעות שנשלחו לטלפון הנייד ולהצטייד בתעודת זהות.

מע"מ

לתשומת לבכם! מכוון שהמחירים באילת נכון ליום תחילת הרישום אינם כוללים מע"מ, במידה וממשלת ישראל תעביר חוק המחייב מע"מ גם באילת תחול תוספת מע"מ על מחיר החבילה ששולם וזאת בהתאם לחוק.

שונות

הפקת הפסטיבל תתקיים תוך שמירה על הנחיות וכללי משרד הבריאות ככל ויהיו ובהתאם לנהלים וההגבלות אשר יחויבו את בתי המלון בתאריך הפסטיבל.

 

 

לשאלות נוספות ובירורים טלפון לברורים ורישום יש לפנות בווטסאפ: 052-3700214

בברכת פסטיבל מוצלח,

צוות ההפקה

ט.ל.ח